Kategorie

Informace

LockFest 2016 - 2. ročník mezinárodního zámkařského veletrhu

LockFest 2016 - 2. ročník mezinárodního zámkařského veletrhu

Ve dnech 24. - 25. září 2016 uspořádala Asociace zámkových a klíčových služeb (AZKS) ve spolupráci s firmou Locksmith Service s.r.o. již 2. ročník mezinárodního zámkařského veletrhu LockFest 2016 v Karlových Varech, který probíhal pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje.

Veletrh LockFest 2016 byl prioritně určen pro návštěvníky z řad zámkařů, zámečníků a společností zabývajících se dodávkami a montážemi mechanických zábranných systémů a nouzovým otevíráním. Návštěvnost veletrhu předčila opět naše očekávání, z celkového počtu 1742 návštěvníků využilo 292 možnost registrace přes online systém, jejíž součástí byla účast v soutěži o věcné ceny od vystavujících firem, ostatní se registrovali na místě.

Veletrhu se zúčastnilo 51 vystavovatelů z 15 zemí, kteří ve svých expozicích seznámili návštěvníky se svými stálými produkty i s nejžhavějšími novinkami ze svého sortimentu.

Generálním partnerem veletrhu byla společnost FAB ASSA ABLOY, dalšími partnery veletrhu byli společnosti EVVA, Dormakaba, TOKOZ, ROSTEX, ACT SERVIS a organizace European Lockmaster Group, Hasičský záchranný sbor České republiky a Asociace českých lockpickerů.

Zanechte odpověď

Všechny údaje jsou povinné

Jméno:
E-mail: (nebude publikováno)
Komentář:
Vepište kód: