Kategorie

Informace

Vážení zákazníci, vítáme Vás na nových webových stránkách naší společnosti!

Vážení zákazníci, vítáme Vás na nových webových stránkách naší společnosti!

Vážení zákazníci, vítáme Vás na nových webových stránkách naší společnosti! Naše produktové portofolio se skládá z šesti hlavních okruhů produktů a služeb. Nabízíme (1) Nástroje pro nouzové otevírání dveří, (2) Nedestruktivní nástroje pro manipulaci se zámkem, (3) Nástroje pro nouzové otevírání automobilů, (4) Nástroje pro otevírání trezorů a sejfů, (5) Stroje a příslušenství pro klíčníctví a v neposlední řadě jako jediné akreditované středisko v ČR (6) nabízíme Kurzy a školení jako je rekvalifikace Zámkař, zkouška Zámkař nebo Montér MZS či jednodenní školení na nouzové otevírání.
Do našeho e-shopu se dostanete přes hlavní lištu E-SHOP, kde si zvolíte kategorii produktu, kterou právě hledáte. Nebo se do e-shopu dostanete výběrem reklamního banneru na hlavní stránce.
Jsme dynamickou společností, která se pohybuje nejen na tuzemském, ale i na zahraničním trhu.Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů v oboru, tím můžeme nabídnout velmi rozsáhlý přístup k řešení Vašich požadavků. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Dále spolupracujeme s řadou specializovaných partnerů tak, abychom byli schopni nabízet komplexní služby. Jsme jediná česká společnost, která je členem mezinárodní organizace European Lockmaster Group.

Zanechte odpověď

Všechny údaje jsou povinné

Jméno:
E-mail: (nebude publikováno)
Komentář:
Vepište kód: