Kategorie

Informace

Wendt Open House 2018 v německém Bergheimu

Wendt Open House 2018 v německém Bergheimu

Ve dnech 3. – 6. března 2018 se uskutečnila výstava Wendt Open House v sídle firmy A. Wendt v německém Bergheimu. Ve dnech 3. a 4. března probíhala výstava pro klíčařskou veřejnost, které jsme se jako členové European Lockmaster Group zúčastnili, v následujících dnech 5. a 6. března pokračovala výstava s prezentacemi pro vládní složky.

Výstava byla zahájena slavnostním otevřením nové budovy ve firmě Wendt, která obsahuje plně vybavenou dílnu pro programování řídicích jednotek motoru a klíčů pro automobily.

Na této akci se prezentovaly se svými výrobky firmy zabývající se nouzovým otevíráním trezorů, automobilů, dveří, zámků, programováním autoklíčů a výrobou klíčů. Mezi vystavovateli jsme měli možnost potkat se se zástupci firem KESO, EVVA, ABRITES, ECU.de, Silca, Advanced Diagnostics, Pro Decoder, Electronic Key Adbar, Safe Ventures, Eleman, Gamma TSE, Elektronik Entwicklung Dumbovic, Fink Secure Communication GmbH, Kriminaltechnisches Prüflabor Göth.

Účastníci akce měli možnost absolvovat praktická školení a prezentace odborníků jako jsou Manfred Göth, Peter Field, Oliver Diederichsen, Darren Foreman a mnoho dalších.

Další zajímavou akcí bylo Mistrovství německých lockpickerů v impressioningu, které pořádala skupina German Lockpicking Group a které se uskutečnilo v sobotu 3. března.

Vyvrcholením sobotní akce byla závěrečná Party Wendt Kick-Off se slavnostní večeří a zábavným programem.