Dekodéry

Informace

Dekodéry

Dekódování trezorových zámků a výroba nových klíčů

Dekodéry  Počet produktů v kategorii: 12

Podkategorie

 • České dekodéry

  V této kategorii naleznete pouze dekodéry pro trezorové zámky, které jsou vyráběny v České republice. Dekodér je speciální nástroj pro nedestruktivní otevírání trezorových zámků, který funguje na principu zjištění správné konfigurace klíče. Dekodérem 100% otevřete každý trezorový zámek, na který je určen, pokud je trezorový zámek plně funkční. S těmito nástroji lze otevřít zámky v 1. bezpečnostní třídě cca. do 20 minut a zámky v 2. bezpečnostní třídě do doby 45 minut.

  Oproti dekodérům jiných výrobců, mají tyto nástroje významnou výhodu, že souběžně dekódujete zámek a zároveň stavíte klíč na daném nástroji. Další velkou výhodou našich dekodérů je, že při zjištění chybovosti vystavění klíče můžete díky záznamové tabulce pokračovat dále, aniž byste museli stavět klíč od začátku.

  Na základě požadavků a přání zákazníků jsme schopni vyrobit nástroj, který lze použít i na více druhů trezorových zámků nebo pouze stavěcí klíč. Abychom zajistili garanci kvality a životnosti produktů, každému zákazníkovi vysvětlíme manipulaci a správné zacházení s nástrojem.

  Udržujeme vysoký standard a kvalitu našich nástrojů, a proto věnujeme maximální pozornost výrobě, jednotlivé prvky jsou kontrolovány QM (Managementem kvality). Nástroje jsou vyráběny z nerezové oceli a hliníku, dílce jsou svařovány mikrotigem. Hliníkové dílce mají povrchovou úpravu nanotechnologie.

 • Ostatní dekodéry

  Dekódování trezorových zámků a výroba nových klíčů

Zobrazených 1 - 12 z 12 položek
Zobrazených 1 - 12 z 12 položek