Manipulace

Informace

Manipulace  Počet produktů v kategorii: 382

Podkategorie

 • Elektrické planžety

  Elektropicky a jejich příslušenství

 • Pick Guns

  Kvalitní ruční nástroje

 • Planžety a tubular...

  Různé druhy planžet velmi vysoké kvality!

 • Samostatné planžety

  Různé druhy planžet velmi vysoké kvality!

 • Flippery, napínáky a...

  Různé druhy flipperů, napínáků, extraktorů a doplňků. Nástroje jsou kvalitní!

 • Bump Keys

  Naše úderové klíče umožní rychlé a nedestruktivní otevření velkého množství druhů cylindrických vložek. Abyste zámek otevřeli, musíte mít odpovídající profil klíče dané vložky.

  Jak Bump Keys pracují?
  V současné době existuje několik technik používání Bump Keys. U základní techniky vložíme Bump Key do klíčové dírky na doraz jako normální klíč. Pak jej povytáhneme tak, aby odpovídající řezy na klíči byly položeny před jednotlivými stavítky ve válci vložky. Nepatrnými údery klepeme do klíče a po každém úderu klíč znovu povytáhneme, proces opakujeme do té doby, než se zámek otevře. Řezy na klíči naráží na stavítka, která pak vymršťují blokovací kolíky s takovou razancí, že se v jednom okamžiku uvolní dělící rovina vložky. Tento moment musíme vystihnou, protože pouze v tomto okamžiku (jedná se o zlomek sekundy) lze s válcem vložky otočit a zámek odemknout.

  Vyjasněme si to všechno ještě jednou: "klepání" na Bump Key by mělo být spíše nepatrné, zatímco napětí klíče by mělo být úplně minimální nebo žádné (klíčem otočit až v momentě uvolnění dělící roviny). Tato technika nezpůsobuje téměř žádné poškození válce a v praktickém použití je velmi tichá. Zpravidla je zapotřebí více úderů na klíč, i když občas se vám povede otevřít zámek na první klepnutí.

   
  Naše Bump Keys jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě, s dlouhou životností a většinou vyráběny z oceli!
  Nebojíme se srovnání s úderovými klíči jiných výrobců!
 • Šperháky

  Nabízíme šperháky pro mnoho různých druhů dozických i nábytkových zámků. Všechny šperháky jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. Šperháky označené "K" a "O" jsou lisované a poniklované, ostatní sady jsou z kalené a popouštěné oceli. Všechny šperháky mají osvědčené tvary. Pro standardní interiérové dveře doporučujeme klasické šperháky "Dietrich".

 • Impressioning
  V čem spočívá Impressioning?

  Technika impressioningu umožňuje výrobu vhodného a funkčního klíče pro určité zámky, a to bez demontáže, rozložení nebo dokonce dekódování pomocí speciálních nástrojů. K výrobě potřebujete pouze odpovídající polotovar klíče, nářadí a určitou praxi.

  Jak dlouho trvá vyrobit funkční klíč?

  Použití této techniky Vám zabere dost času, zpravidla se čas na výrobu klíče počítá v desítkách minut. V závislosti na zkušenostech uživatele je však možné vyrobit klíč do 5 minut. Požadovaný čas závisí na správné technice, praxi uživatele a také na výběru cylindrické vložky.

 • Lockpicking trénink

  Nástroje, které by měl mít každý Lockpicker

na stránce
Zobrazených 1 - 15 z 382 položek
Zobrazených 1 - 15 z 382 položek