Kurzy a školení

Informace

Kurzy a školení
Locksmith Service s.r.o. je společností se stabilním místem na trhu již od roku 2004. Firma obchoduje na tuzemském a v posledních letech i na zahraničním trhu. Od roku 2011 pořádá rekvalifikační kurzy, kvalifikační kurzy a školení ve svém školicím středisku v Sokolově. Kurzy a školení jsou zaměřeny na oblasti destruktivního a nedestruktivního př...
Locksmith Service s.r.o. je společností se stabilním místem na trhu již od roku 2004. Firma obchoduje na tuzemském a v posledních letech i na zahraničním trhu. Od roku 2011 pořádá rekvalifikační kurzy, kvalifikační kurzy a školení ve svém školicím středisku v Sokolově. Kurzy a školení jsou zaměřeny na oblasti destruktivního a nedestruktivního překonávání mechanických zábranných systémů, automobilů, trezorů, dále pak na programování autoklíčů a lockpicking.
Vzdělání u nás není vhodné jen pro lidi, kteří se již oboru zámkařství věnují a chtějí osvěžit některou část svých znalostí nebo získat přehled o novinkách na trhu, ale i pro úplné nováčky a začátečníky. U nás nezískáte jen teoretické vědomosti, ale hlavně praktické zkušenosti. Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů s bohatou praxí, kteří rozvíjejí své znalosti o aktuální trendy a používají je ve své práci, proto můžeme nabídnout velmi dynamický přístup a Váš osobní rozvoj. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Naši práci odvádíme pečlivě a svědomitě. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, protože je pro nás tato práce i koníčkem.
Jestliže nenajdete takové školení, které by Vám vyhovovalo, tak nás neváhejte kontaktovat a zajistíme pro Vás školení na míru.
Ve spolupráci s Asociací českých lockpickerů, nabízíme komplexní služby a řešení pro firmy a organizace, výrobce zámků i pro veřejnost, ale i složité řešení není pro nás překážkou. Nabízíme teambuildingy pro zaměstnance a organizace v oblasti lockpickingu, kde cílem není jen se naučit otevírat zámky, ale účastníkům umožní si obsah spojit s praktickými zkušenostmi a uvědomit si, že zámky ani různé metody zabezpečení nejsou stoprocentní. Donutí Vás nad zabezpečením více přemýšlet a vede k zodpovědnějšímu přístupu k bezpečnosti v celé organizaci. Jsme schopni zajistit také provedení penetračních testů, tzn. simulace reálného útoku či infiltrace Vaší společnosti dle Vašich požadavků.

Nabízíme také školení ve spolupráci se společností mtaplus s.r.o., která jsou zaměřena na autodiagnostiku vozidel a VCDS, na úpravu řídících jednotek motorů či servisní zařízení.

Dokážeme posoudit odolnost Vašich trezorů, sejfů nebo trezorových místností. Upozorníme na případné nedostatky zámků i jiných součástí trezoru. Dozvíte se reálný odhad doby překonání Vašich trezorů.

Detaily

Kurzy a školení  Počet produktů v kategorii: 2

Podkategorie

 • Zámkaři a montéři MZS
  Historicky zámečnictví souvisí s kovářským řemeslem. Kovář pracoval se železem obvykle za tepla, zámečník pak za studena železo upravoval řezáním, vrtáním, pilováním apod. Mezi zámečnickou produkci se řadí kromě zámků kliky, dveřní závěsy, kování, klepadla, mříže atd. Dříve pod zámečnictví spadaly i různé užší specializace jako třeba hodinářství či hevernictví, které se buď zcela oddělily nebo zanikly. Od zámečníků se oddělili také zámkaři, specialisté na výrobu klíčů a opravy zámků. V angličtině se používá pouze slovo “locksmith”, významově je dnes bližší pojmu zámkař, i když původně také vychází z kovářského řemesla (“smith”=kovář).
  Pro vykonávání práce zámkaře i zámečníka je nutná kvalifikace daná kvalifikačním standardem. Odborná způsobilost zámečníka vůbec nezahrnuje práci se zámky, ta náleží do kvalifikace zámkař/zámkařka. Přesto mnoho zámečníků vykonává zámkařskou činnost i když na to nemají patřičnou kvalifikaci ani povolení k této činnosti (koncese na poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob) a tím v podstatě porušují zákon. Živnostenské oprávnění na ohlašovací řemeslnou živnost „Zámečnictví, nástrojářství” k poskytování zámkařských služeb nestačí! Na druhou stranu, mnoho zámkařů, kteří složili profesní zkoušku pro tuto kvalifikaci a mají i koncesi se označuje za zámečníka, a to z toho důvodu, že většina lidí pojem zámkař nezná.
  Jako jediné akreditované školicí středisko v ČR Vám nabízíme rekvalifikační kurz Zámkař/Zámkařka, akreditovaný Ministerstvem školství ČR pro pracovní činnost Technik mechanických zábran v rozsahu 160 vyučovacích hodin. Tento vzdělávací program nabízíme dvakrát ročně a je zakončený zkouškou k profesní kvalifikaci Zámkař/Zámkařka – Ministerstvo vnitra ČR.
  Z rozhodnutí Ministerstva vnitra č.j. MV-146256-3/OBVV/VO-2013 máme oprávnění provádět zkoušky profesní kvalifikace Zámkař/Zámkařka (kód: 69-038-H). Zájemce o zkoušku nemusí být vyučen. Aby zkoušku zvládl, je potřeba, aby měl praxi v oboru Zámkař nebo absolvoval rekvalifikační kurz Zámkař, který je akreditován pod č.j. MSMT-313/2014-1/9140. Nabízíme také celodenní přípravné kurzy zaměřené na obsah zkoušky pro profesní kvalifikaci Zámkař/Zámkařka, tuto zkoušku by měl mít každý zámkař/zámkařka (zámečník/zámečnice), aby vykonával svou profesi.
  Dále z rozhodnutí Ministerstva vnitra č.j. MV-61817-3/OBVV/VO-2014 máme oprávnění provádět zkoušky profesní kvalifikace Montér/Montérka mechanických zábran (kód: 69-045-H). Zájemce o zkoušku nemusí být vyučen. Aby zkoušku zvládl, je potřeba, aby měl praxi v oboru.

 • Metody překonávání MZS
  Vykonáváte zámkařskou profesi a nemáte všechny potřebné znalosti a dovednosti? Nebo si chcete osvěžit některou část svých znalostí a získat přehled o novinkách na trhu? Tak právě tyto kurzy v našem školicím středisku jsou pro Vás.
  Tyto kurzy převážně poskytujeme základním i ostatním složkám Integrovaného záchranného systému (IZS), kam patří Hasičský záchranný sbor České republiky, Policie České republiky, obecní/městská policie, vyčleněné síly a prostředky ozbrojených sil, ostatní ozbrojené bezpečnostní sbory, ostatní záchranné sbory, havarijní, pohotovostní, odborné a jiné služby.

  U nás nezískáte jen teoretické vědomosti, ale hlavně praktické zkušenosti.

  Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů s bohatou praxí, kteří rozvíjejí své znalosti o aktuální trendy a používají je ve své práci, proto můžeme nabídnout velmi dynamický přístup a Váš osobní rozvoj. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Naši práci odvádíme pečlivě a svědomitě. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, protože je pro nás tato práce i koníčkem.

  Máme pouze dvě metody překonávání mechanických zábranných systémů, a to destruktivní a nedestruktivní metodu. Použití nedestruktivních metod znamená otevření bez poškození. Za to destruktivní metody, jak už to z názvu vyplývá, znamenají poškození.
  Učíme naše studenty, aby po absolvování našich kurzů volili vždy nejšetrnější způsob otevření, například kvůli svým zákazníkům při zámkařské (zámečnické) pohotovosti. Naučíme Vás, jak používat speciální nástroje k překonání mechanických zábranných systémů – jak otevřít zabouchnuté i zamčené dveře, plastové dveře a plastová okna. Dále Vás pak naučíme, jak se otevírají zámky několika metodami (bypass, lockpicking, bumping).
 • Automobily a autoklíče
  V dnešní době lze většinu automobilů otevřít nedestruktivní metodou přes zámek za pomoci speciálních nástrojů tzn. bez poškození. Automobily se mohou také otevírat přes rám dveří. Tyto kurzy převážně navštěvují složky zaměřené na havarijní, pohotovostní a odborné služby, technici z autoservisů či základní složky IZS.
  U nás zvládnete nejen umění pájení, ale také řešení situace všech ztracených autoklíčů, programování autoklíčů a dálkových ovladačů, práce s pamětí EEPROM. Naučíme Vás, jak používat speciální nástroje k dekódování a otevírání autozámků za pomocí nástrojů Lishi a mnoho dalšího.

  U nás nezískáte jen teoretické vědomosti, ale hlavně praktické zkušenosti. Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů s bohatou praxí, kteří rozvíjejí své znalosti o aktuální trendy a používají je ve své práci, proto můžeme nabídnout velmi dynamický přístup a Váš osobní rozvoj. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Naši práci odvádíme pečlivě a svědomitě. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, protože je pro nás tato práce i koníčkem.

 • Trezory a Safecracking

  Otevírání trezorových zámků je specifická a velmi rozsáhlá podoblast zámkařské činnosti. Specialisté na trezory otevírají z 80 % nedestruktivně, nevrtají do trezoru. Používají speciální nástroje jako jsou například mechanické či elektronické dekodéry trezorových zámků.

  Na školení Trezory a sejfy Vás naučíme základní terminologii, rozdělení, zajímavosti trezorových zámků a jejich certifikaci. Samozřejmostí je, že Vám ukážeme prakticky nedestruktivní otevírání trezorových zámků, a to klíčové zámky (motýlkové, píchací aj.) a mechanické kombinační zámky (dekodéry trezorových zámků). Toto školení obsahuje mnoho informací, proto jsme se rozhodli, že bude dvoudenní.

  Školení Safecracking a elektronické zámky je určeno výhradně státním institucím (vládním složkám), jedná se o nedestruktivní otevírání trezorových zámků za použití speciálních nástrojů jako jsou například mechanické či elektronické dekodéry trezorových zámků. Účastníci školení se dozví, jak se nedestruktivně otevírají kódové a klíčové zámky nebo nedestruktivní otevírání elektronických zámků (S&G, LaGard, Kaba-Mas, Mauer, Amsec, Stuv).

  U nás nezískáte jen teoretické vědomosti, ale hlavně praktické zkušenosti. Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů s bohatou praxí, kteří rozvíjejí své znalosti o aktuální trendy a používají je ve své práci, proto můžeme nabídnout velmi dynamický přístup a Váš osobní rozvoj. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Naši práci odvádíme pečlivě a svědomitě. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, protože je pro nás tato práce i koníčkem.

 • Lockpicking
  Lockpicking je nedestruktivní překonávání zámků a zámkových systémů bez originálního klíče. Nezahrnuje pouze manipulaci s mechanismem zámku pomocí planžet, ale také k němu patří metoda impressioningu a ote­vírání pomocí dekodérů nebo jiných speciálních nástrojů. Využívá se nejen v rámci zámkařské činnosti, ale může být i koníčkem či sportovní disciplínou.
  Úzce spolupracujeme s Asociací českých lockpickerů. Nesmíme opomenout etický kodex komunit lockpickerů, který zahrnuje tři základní pravidla. Ote­vírají pouze vlastní zámky nebo zámky, u kterých mají explicitní povolení jejich majitele. Nikdy neote­vírají zámky, které slouží k zabezpečení nemovitostí nebo majetku.  Nezveřejňují informace, u kterých je riziko zneužití pro ilegální činnost.
  Vtáhneme Vás do tajů lockpickingu i impressioningu. Ve školení Základy lockpickingu Vás seznámíme se základním názvoslovím, s nástroji pro různé techniky manipulace s planžetami a práci s napínákem či dynamické metody (Bumping, Pick Gun a elektrické planžety). Impressioning dělají zámkaři (zámečníci) již po staletí. Umem impressioningu je udělat duplikát klíče, aniž bychom viděli samostatný klíč. Kdo ovládá impressioning patří mezi špičku zámkařů.
  U nás nezískáte jen teoretické vědomosti, ale hlavně praktické zkušenosti. Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů s bohatou praxí, kteří rozvíjejí své znalosti o aktuální trendy a používají je ve své práci, proto můžeme nabídnout velmi dynamický přístup a Váš osobní rozvoj. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Naši práci odvádíme pečlivě a svědomitě. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, protože je pro nás tato práce i koníčkem.

 • Odborná školení mtaplus
  Naše partnerská firma mtaplus s.r.o. nenabízí jen prodej autodiagnostiky a diagnostických zařízení pro osobní i nákladní vozidla, ale také nabízí odborná školení v týž oboru. Tato školení vycházejí z dlouholeté zkušenosti a nezávislosti na jednom produktu celého pracovního týmu mtaplus. Firma dokáže i navrhnout zařízení na míru s ohledem na finance a pravidelně každé pololetí pořádá několik druhů školení, které se konají v Ostravě – Mariánské Hory.
  Samozřejmě že i pořádá individuální školení mimo vypsané termíny pro skupiny (firmy, státní složky i specialisty), které se konají v Ostravě nebo v Sokolově. Pokud máte zájem o individuální školení, tak nás neváhejte telefonicky kontaktovat, domluvíme se na podrobnostech, zvolíme společně termín, který Vám bude vyhovovat.
  NABÍZENÁ ŠKOLENÍ MTAPLUS:
  Školení autodiagnostiky

  Školení je určeno začínajícím a mírně pokročilým uživatelům sériové diagnostiky osobních vozidel. Diagnostika je nástroj, který nám může pomoct odhalit závadu, ale samotná diagnostika závady odstranit neumí. Záleží jen na tom, kdo ji používá, jak umí pracovat s informacemi, které mu diagnostika přináší.

  Školení VCDS (VAG-COM)

  Školení je zaměřeno na kompletní ovládání programu VCDS. Účastník bude podrobně obeznámen s veškerými funkcemi, které tento program nabízí a následně se speciálními funkcemi a postupy. Cílem je zvládnutí kompletního používání programu VCDS včetně dlouhého kódování, příručky VIS až k pohledu komplexní problematiky VW group. Školení se skládá z teoretické části a také praktických ukázek. Uchazeč obdrží kompletní materiály použitých na školení vč. ukázkových videí.

  Školení úprav řídicích jednotek motorů

  Školení je zaměřeno na problematiku v oblasti optimalizaci výkonu (chiptuning), vypnutí/zapnutí filtru pevných částic (DPF/FAP) a AdBlue/SCR, vypnutí/zapnutí EGR/LAMBDA/O2/MAF, vypnutí chybových hlášek (DTC), vrácení originálního software, oprava softwaru po neodborném zásahu. Uchazeč se naučí základní postupy od flashování přes OBD, BDM a další servisní postupy např. otevírání ECU, pájení v ECU, BOOT MODE, aj.

  Školení servisních zařízení

  Školení je zaměřeno na problematiku od základních zásad bezpečného vyčtení obsahu IO, MCU (vč. kursu pájení), použití různých programátorů vč. adaptérů a ISP připojení, problematiku airbagů (reaktivace), immo (zjištění pin kódu, emulátorů, přizpůsobení transpondérů), odometr, ecu. Uchazeč se naučí základní postupy s produkty, které nabízíme od renomovaných firem - Univerzální programátory, UPA, Martech, Smok, Tachosoft, VagTacho, aj.

  Více o školení naleznete zde.

Zobrazených 1 - 2 z 2 položek
Zobrazených 1 - 2 z 2 položek